KLENOTY - ŠPERKY

SIF JAKOBS

                                   ZNAČKA MÓDNÍCH ŠPERKŮ 

                           Oceněná dánská šperkařská značka Sif Jakobs Jewellery navrhuje a vyrábí sofistikované šperky nejvyššího standardu s moderním výrazem.

Naše šperky jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího 925 mincovního stříbra, pozlacené 18k žlutým nebo růžovým zlatem a osázené vysoce kvalitními kubickými zirkony AAA.

Všechny šperky jsou ručně vyráběny a pečlivě kontrolovány, aby bylo dosaženo těch nejlepších výsledků.

Vážení zákaznici,

rádi bychom Vás informovali, že současná verze našich webový stránek (viz odkaz) slouží jako tzv. e-katalog bez možnosti objednávat zboží jako na běžném e-shopu.

V případě zájmu nebo dotazu nás neváhejte kontaktovat:

(velice rádi Vám zboží v případě dostupnosti zajistíme)

Karel Dlouhý

Tel.:     +420 603 526 000

e-mail: dlouhy@diax.cz

SIF JAKOBS JEWELLERY

Veškeré objednávky a dotazy prosíme směřujte na výše uvedený e-mail, obratem Vás budeme informovat o možnostech zaslání či osobním odběru v Praze 4 – Podolí.

OSLAVUJTE LÁSKU VE VŠECH JEJÍCH PODOBÁCH

Rozmazlujte své blízké v tento jedinečný den. Valentýn je za dveřmi a my pro vás, kteří oslavují lásku ve všech jejích podobách, máme zbrusu novou kolekci.

Na oslavu Valentýna nebo jiné příležitosti vám s potěšením představujeme kolekci Caro. Tato roztomilá nová kolekce se skládá z náušnic ve tvaru srdce, našich nejoblíbenějších klasických náušnic s odnímatelnými srdíčkovými přívěsky, náramku a přívěsku, obojí s jemným nastavitelným řetízkem.