Bavlněné plátno PROVENCE CLER žlutá, šíře 240cm

Pokud se Vám líbí dezény našich látek, můžete si objednat samostatnou metráž pro Vaše kreativní tvoření. Z bavlněného plátna si tak můžete ušít závěsy, prostíraní, zástěry, ubrusy, chňapky....zkrátka cokoliv Vás napadne a potěší. Bavlněné plátno CLER žlutá zdobí růžové kytice na jasně žlutém podkladu.

Naše cena:

300 Kč (s DPH)
248 Kč (bez DPH)


Objednací číslo:k24065
Dostupnost: Skladem

Popis produktu:

  • Složení bavlněného plátna: tkanina 100% bavlna, plátnová vazba, potištěná
  • Šíře metráže: 240 cm
  • Teplota praní: 60 °C, prát naruby, možnost sušení v automatické sušičce
  • Obsah balení: plátno lze objednávat pouze po celých metrech
  • Barva bavlněného plátna: růžová, žlutá

Provence collection

Kolekci Provence je zaměřena na drobné kytičkové vzory, které jsou sladěny do kombinace, s proužkem, puntíkem, uni nebo jiným drobným motivem. Bavlněné plátno je vhodné nejen na chatu a chalupu, ale i do moderního interiéru. Tkanina je díky své kvalitě a hustotě stálá po dlouhou dobu užívání.

Vlastnosti materiálu

Metráž je vyrobena z bavlněné tkaniny. Materiál  je velmi jemný a příjemný na omak a to díky vysoké hustotě dostavy jemných přízí. Plošná hmotnost (gramáž) tkaniny je 120g/m2.

Údržba bavlněného plátna

Vždy je třeba počítat s rozměrovou rezervou. Srážlivost bavlněných tkanin po vyprání patří k běžným vlastnostem. Dodržujte prosím symboly údržby uvedené na textilní etiketě na výrobku. Nedoporučujeme bavlněné plátno sušit v sušičce, ale pokud přesto chcete použít sušičku, zvolte delší program s nižší teplotou sušení. Určitě plátno perte, sušte a žehlete naruby. Žehlení doporučujeme v mírně navlhčeném stavu, protože přeschlá tkanina se Vám bude velmi špatně žehlit.

Objednací číslo: k24065
Kategorie: Bavlněné plátno
Dostupnost: ihned k odeslání