Bavlněné plátno STANDARD bílá, šíře 220cm

Pokud se Vám líbí dezény našich látek, můžete si objednat samostatnou metráž pro Vaše kreativní tvoření. Z bavlněného plátna si tak můžete ušít závěsy, prostíraní, zástěry, ubrusy, chňapky....zkrátka cokoliv Vás napadne a potěší.

Naše cena:

250 Kč (s DPH)
207 Kč (bez DPH)


Objednací číslo:KT-200113
Dostupnost: Skladem

Popis produktu:

  • Složení bavlněného plátna: tkanina 100% bavlna, plátnová vazba, jednobarevná
  • Šíře metráže: 220 cm
  • Teplota praní: 60 °C, prát naruby, možnost sušení v automatické sušičce
  • Obsah balení: plátno lze objednávat pouze po celých metrech
  • Barva bavlněného plátna: bílá

Bavlna Standard collection

V jednoduchosti je krása. Řídíte se tímto příslovím při zařizování bytu? Potom se vám bude hodit i naše široká nabídka jednobarevného plátna bez vzoru, neboť ne každý si potrpí na výrazné vzory a barevné kombinace.

Vlastnosti materiálu

Metráž je vyrobena z bavlněné tkaniny plátnové vazby. Materiál  je velmi jemný a příjemný na omak a to díky vysoké hustotě dostavy jemných přízí. Plošná hmotnost (gramáž) tkaniny je 110g/m2.

Údržba bavlněného plátna

Vždy je třeba počítat s rozměrovou rezervou. Srážlivost bavlněných tkanin po vyprání patří k běžným vlastnostem. Dodržujte prosím symboly údržby uvedené na textilní etiketě na výrobku. Nedoporučujeme bavlněné plátno sušit v sušičce, ale pokud přesto chcete použít sušičku, zvolte delší program s nižší teplotou sušení. Určitě plátno perte, sušte a žehlete naruby. Žehlení doporučujeme v mírně navlhčeném stavu, protože přeschlá tkanina se Vám bude velmi špatně žehlit.

Objednací číslo: KT-200113
Kategorie: Bavlněné plátno
Dostupnost: ihned k odeslání