Saténové plátno LUXURY černá, šíře 240cm

Pokud se Vám líbí dezény našich látek, můžete si objednat samostatnou metráž pro Vaše kreativní tvoření. Z bavlněného saténu si tak můžete ušít závěsy, prostíraní, zástěry, ubrusy, chňapky...zkrátka cokoliv Vás napadne a potěší.

Naše cena:

390 Kč (s DPH)
322 Kč (bez DPH)


Objednací číslo:KT-790109
Dostupnost: Skladem

Popis produktu:

  • Složení bavlněného saténu: tkanina 100% bavlna - atlasová vazba (satén)
  • Šíře metráže: 240 cm
  • Teplota praní: 60 °C, prát naruby, možnost sušení v automatické sušičce
  • Obsah balení: plátno lze objednávat pouze po celých metrech
  • Barva bavlněného plátna: černá

Luxury satén

Představujeme Vám vysoce kvalitní kolekci bavlněného saténu, která vyniká decentním leskem a působí velmi luxusně.

Vlastnosti materiálu

Metráž je vyrobena z bavlněné tkaniny atlasové vazby. Tkanina je charakteristická vysokou dostavou velmi jemných přízí, tedy pevnost tkaniny je zachována, ale právě díky husté dostavě tkaniny je materiál hřejivý a velmi příjemný na omak. Na bavlněném saténu je desén daleko pestřejší a barvy na této tkaninové vazbě velmi vyniknou a to i díky mercerizaci (úprava, která mění ledvinkovitý průřez bavlněného vlákna na kruhový). Tento tvar odráží lesk ze všech úhlů a barvy jsou tedy více výrazné. Plošná hmotnost (gramáž) tkaniny je 125g/m2.

Údržba bavlněného saténu

Vždy je třeba počítat s rozměrovou rezervou. Srážlivost bavlněných tkanin po vyprání patří k běžným vlastnostem. Dodržujte prosím symboly údržby uvedené na textilní etiketě na výrobku. Nedoporučujeme bavlněné plátno sušit v sušičce, ale pokud přesto chcete použít sušičku, zvolte delší program s nižší teplotou sušení. Určitě plátno perte, sušte a žehlete naruby. Bavlněný satén má snadno žehlivou úpravu, tedy se nemačká jako klasické hladké bavlněné plátno a jeho žehlení je daleko snadnější.

Objednací číslo: KT-790109
Kategorie: Bavlněný satén
Dostupnost: ihned k odeslání