Krepové plátno STANDARD modrá, šíře 240cm

Pokud se Vám líbí dezény našich látek, můžete si objednat samostatnou metráž pro Vaše kreativní tvoření. Z bavlněného plátna si tak můžete ušít závěsy, prostíraní, zástěry, ubrusy, chňapky...zkrátka cokoliv Vás napadne a potěší.

Naše cena:

350 Kč (s DPH)
289 Kč (bez DPH)


Objednací číslo:KT-800176
Dostupnost: Skladem

Popis produktu:

  • Složení bavlněného plátna: tkanina 100% bavlna krep, plátnová vazba, jednobarevná
  • Šíře metráže: 240 cm
  • Teplota praní: 60 °C, prát naruby, možnost sušení v automatické sušičce
  • Obsah balení: plátno lze objednávat pouze po celých metrech
  • Barva bavlněného plátna: modrá

STANDARD KREP 

Krepová látka má velkou výhodu, že se nemusí žehlit a díky krepové úpravě Vám ušetří mnoho času. Bavlněné krepové látky nabízíme v tištěné i v jednobarevné variantě.

Vlastnosti materiálu

Metráž je vyrobena z tkaniny 100% bavlna. Krepování je vytvořeno pomocí speciální úpravy. Plošná hmotnost (gramáž) tkaniny je 135g/m2. Krep je příjemný na omak a to díky použitým bavlněným přízím.

Údržba bavlněného plátna

Vždy je třeba počítat s rozměrovou rezervou. Srážlivost bavlněných tkanin po vyprání patří k běžným vlastnostem. Dodržujte prosím symboly údržby uvedené na textilní etiketě na výrobku. Nedoporučujeme bavlněné plátno sušit v sušičce, ale pokud přesto chcete použít sušičku, zvolte delší program s nižší teplotou sušení. Určitě plátno perte, sušte a (žehlete) naruby. Krepové povlečení se nemusí žehlit a je zde velmi snadná údržba.

Objednací číslo: KT-800176
Kategorie: Krepové plátno
Dostupnost: ihned k odeslání