Ústní nano-respirátor FFP2 KDOD

Naše cena:

39 Kč (s DPH) 29 Kč (s DPH)
24 Kč (bez DPH)

Ušetříte: 10 Kč (26%)


Objednací číslo:KDD-001
Dostupnost: Skladem

Respirátor FFP2 KDOD

  • Respirátor KDOD FFP2 NR se skládá z pěti vrstev, pružného nosního klipu, vysoce kvalitního materiálu a nabízí vysoké pohodlí při nošení.
  • Prohlášení o shodě EU si můžete prohlédnout na www.kddmedical.com
  • Osobní ochranné prostředky podle nařízení o OOP (EU) 2016/425
  • Výkon bakteriálního filtru (BFE): ≥ 94%
  • Každý v samostatném hygienickém obalu
  • Bez výdechového ventilu.
  • Kvalitní a rychlé uchycení pomocí gumiček s fixací za ušima. Možnost jednoduchého spojení kolem hlavy při použití spojky.

Skladujte v temnu a suchu.

Tuto masku nelze použít v prostředích s obsahem kyslíku nižším než 17%.

Tato maska není určena k ochraně proti plynům, pachům.

Tuto masku lze použít pouze v prostředí, kde je zajištěna výměna vzduchu (nelze použít např. v uzavřených jímkách nebo výkopech).

Maska musí být vyměněna, jestliže došlo k jejímu poškození, prach pronikl maskou, či došlo k podstatnému zvýšení dýchacího odporu.

Vousy zabraňují kvalitnímu kontaktu s pokožkou. Některé sestřihy vousů mohou snižovat účinnost masky, obzvláště pokud má nositel výraznější porost vousů v dosedací ploše těsnící linie masky.

Cestování – pro všechny citlivější, nemocné a jinak imunitně oslabené jedince vhodné i pro běžné cestování letadlem, vlakem, autobusem a pohyb v klimatizovaných prostorách letištních hal, nádražích, obchodních, kulturních a sportovních centrech.

Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit ve 14-denní lhůtě.

Jak dlouho lze respirátor používat?

Velmi záleží na prostředí, ve kterém se osoba pohybuje. V běžném pracovním prostředí 8-10 hodin. V prostředí s potenciálně vyšším záchytem baktérií a virů (především zdravotnická zařízení) může být tato doba zkrácena z důvodů nasycenosti nebezpečných částic na aktivním povrchu respirátoru. Při sportování nebo jiné extrémní fyzické zátěži optimálně po 2-3 hodinách.

Objednací číslo: KDD-001
Kategorie: Zdravotnické potřeby
Dostupnost: ihned k odeslání