Ústní nano-rouška Medical BFE99 IIR vz.08

Balení obsahuje 50ks

Naše cena:

970 Kč (s DPH) 850 Kč (s DPH)
702 Kč (bez DPH)

Ušetříte: 120 Kč (12%)


Objednací číslo:BFE99 IIR vz.08
Dostupnost: Skladem

Nano-rouška Medical BFE99 IIR vz.08

Třívrstvá, certifikovaná, zdravotnická obličejová maska s nanovrstvou. Chrání i před velmi drobnými kapénkami, které jsou nositeli infekčních mikroorganizmů. Velmi nízký nádechový a výdechový odpor. Vysoký komfort, který se blíží dýchání bez roušky ocení jistě všichni. Vyrobeno v ČR.

Plně certifikovaná zdravotnická obličejová maska.
Vyrobeno v ČR. Výrobce je držitelem certifikátu ISO 9001:2015 od renomované německé společnosti DEKRA.
Rouška je jednorázový prostředek ochrany. Při opakovaném použití bez vhodného ošetření však hrozí nebezpečí kontaminace. Nedoporučujeme. Snadno se přizpůsobí každému tvaru obličeje. Bez výdechového ventilu. Kvalitní a rychlé uchycení pomocí gumiček s fixací za ušima.
Filtruje bakterie, viry, pyly a prachové částice.
Viry > 98%.
Bakterie > 99%.
Prach > 99%.
Pyly > 99%.
Tvarovatelný pásek v oblasti nosu. Skladujte v temnu a suchu. Možné skladovat až 5let. Tuto masku nelze použít v prostředích s obsahem kyslíku nižším než 17%. Tato maska není určena k ochraně proti plynům, pachům. Tuto masku lze použít pouze v prostředí, kde je zajištěna výměna vzduchu (nelze použít např. v uzavřených jímkách nebo výkopech). Maska musí být vyměněna, jestliže došlo k jejímu poškození, prach pronikl maskou, či došlo k podstatnému zvýšení dýchacího odporu. Vousy zabraňují kvalitnímu kontaktu s pokožkou. Některé sestřihy vousů mohou snižovat účinnost masky, obzvláště pokud má nositel výraznější porost vousů v dosedací ploše těsnící linie masky. Cestování – pro všechny citlivější, nemocné a jinak imunitně oslabené jedince vhodné i pro běžné cestování letadlem, vlakem, autobusem a pohyb v klimatizovaných prostorách letišťních hal, nádražích, obchodních, kulturních a sportovních centrech. Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit ve 14-denní lhůtě.

Objednací číslo: BFE99 IIR vz.08
Kategorie: Zdravotnické potřeby
Dostupnost: ihned k odeslání